Interpretacja zdjęcia USG z 12 tygodnia ciąży

Witam! Chciałabym dowiedzieć się, czy na zamieszczonym przeze mnie zdjęciu usg z 12t1d ciąży widać kość nosową u dziecka. Lekarka nie przekazała mi takiej informacji podczas badania i strasznie mnie to niepokoi. http://imageshack.com/a/img32/3185/851v.jpg Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wyników skanów z USG czy też RTG w ten sposób jak na zwykłym monitorze nie powinno się interpretować. W 12 tygodniu ciąży chcąc nie chcąc na pewno nie ma kości nosowej tylko są chrząstki budujące nos. W takim wypadku widoczny jest zaznaczony nos z usztywniającymi go chrząstkami.