Interpretacje wyników hormonów i podejrzenie PCOS

Bardzo proszę o interpretację wyników: Podejrzenie PCOS badania hormonów w 3dc FSH: 3,38 mIU/ml LH: 9,43 mIU/ml ESTRADIOL: 76,27pg/ml TSH: 0,4239µIU/ml Morfologia wszytskie wyniki w normie za wyjątkiem: Eozynofile: 0,9 % norma 1,0 - 6,0 RDW-CV: 11,2 % norma 11,7 -14,4

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm badań hormonalnych nie mozna sie wypowiedziec.