Jak dalej stosować Albothyl i Fluomizin?

Dzień dobry, proszę o odpowiedź. Ginekolog zapisał mi leczenie fluomizin i albothyl co dwa dni. Przez moją nieuwagę wczoraj zastosowałam albothyl. Czy dzisiaj wieczorem mogę zacząć kurację fluomizin, a po skończeniu leczenia powrócić do albothylu? Proszę o odpowiedź, jestem zestresowana.
KOBIETA, 21 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Można stosować te preparaty w tym samym dniu (jeden rano, drugi wieczorem). Takie postępowanie nie jest błędem,jeśli się już zaczęło leczenie.

Pozdrawiam