Jak długo można przyjmować lek Sermion?

Witam. Cierpie na migreny od bardzo wielu lat /32 !!! /i nie miesiaca bez migreny ,a bywa ze wystepuje co tydzien.Badania EEG, tomografie , rezonanse , usg tetnic szyjnych jest w porzadku. Mam niedoczynnosc tarczycy i biore Letrox 100, Wrazie migreny doraznie Cinia 50 lub 100 ale po zazyciu odczuwam bol w klatce piersiowej w okolicach serca przez dluzszy czas okolo 12 godzin. od 7 miesiecy zazywam Serion 30 mg i mam slabsze i rzadziej migreny. Jak dlugo mozna brac SERMION ????

Piotr Pilarski

Jeśli lekarz prowadzący widzi potrzebę to można stosować dłużej niż 6 miesięcy po wcześniejszej ocenie.

Pozdrawiam.