Jak duża jest szansa na zajście w ciążę podczas pettingu?

Jak duża jest szansa na zajście w ciążę podczas pettingu w drugim dniu okresu i podczas niepełnego stosunku w piątym dniu okresu? Partner nie produkuje preejakulatu.
KOBIETA, 24 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Ciążę po pettingu (przez przeniesienie plemników do pochwy na palcach) są bardzo rzadkie, ale możliwe w sytuacji, kiedy ilość nasienia jest bardzo duża, a jego jakość bardzo dobra. W praktyce ciąże po pettingu praktycznie się nie zdarzają.

Jeśli ma Pani regularne cykle miesiączkowe, miesiączką wystąpiła typowa, stosunek był niepełny ,to szansa na ciążę jest zerowa.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska