Jak interpretować wynik badania EEG u 19-latka?

Witam, byłem na badaniu EEG. Dostałem wynik który mówi: „Zapis o dominującej czynności alfa 8-10 Hz i o amplitudzie 20-70 mcV. Rz występuje. Na tym tle występują rozsiane fale theta 6-7 Hz w różnych odprowadzeniach, ale najliczniej w okolicy skroniowo-ciemieniowej lewej. Rutynowe aktywacje - Hv i Fs- nie zmieniają morfologi zapisu. Wniosek: Zapis z cechami niedojrzałości bioelektrycznej. Zmian napadowych nie zarejestrowano. [Moge prosić o interpretacje tego wyniku?]

Witam! Badanie EEG w zasadzie mieści się w granicach normy. Niedojrzałość bioelektryczna - czasem się spóźnia, a czasem w ogóle się nie wykształca. Pozdrawiam W. Łuczkowski.