Jak interpretować wynik TSH i czy mogę poczekać z wizytą u lekarza?

Czy ze wgledu na wyniki mam sie spieszyc z konsultacja lekarza.czy moge poczekac dwa miesiace? Tsh 1,72 Ft3 4,91 Ft4 15,80 LH 11,90 FSH 7,81 Estradiol 66,88 Progesteron 0,08?? Prolaktyna 7,6 Testostereon 0,93 z norma do 0,48 Badania jak sie okazalo byly wykonywane 3 dni przed miesiaczka a cykle moje wynosza okolo 85 dni?? Prosze podpowiedziec gdzie pojsc jeszcze na jakie badania. Do jakiego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm powyższych ciężko się wypowiedzieć najlepiej udac się do ginekologa endokrynologa