Jak interpretować wyniki badania poziomu trójglicerydów?

Witam Mam poziom trojglicerydow ponad 1000, wynik z wczoraj (10.10.2018) Do jakiego lekarza mam sie udac ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli badania zlecał lekarz rodzinny, proszę się udać do niego, oceni wszystkie wyniki i zaleci dalszą diagnostykę, ewentualnie skoruje Panią do innego specjalisty. Jeśli robiła Pani badania na własną rękę, proszę postąpić podobnie.