Jak leczyć domowymi sposobami taką chrostę na podniebieniu?

Witam, od eczoraj odczuwam dziwne uczucie przeszkadzają podczas polykaniu śliny, jedzenia itd. Okazało się że mam taką kilku milimetrową chrostkę na podniebienia miękkim przy jezyczku(od góry). I mam pytanie, co to może być i jak to wyleczyć domowymi sposobami. Dodam tylko, że nie przeszkadza mi to gdzu mam głowę prosto, ale zaczyna przeszkadzać przy pochuleniu głowy do przodu, wmomencie kiedy język dotyka tej chorstki.

witam, bez badania nie jestem w stanie tego stwierdzić, proszę udać się do lekarza POZ