Jak. leczyć katar i gorączkę u dziecka?

Moje dziecko od wczoraj ma gorączkę 37 stopnio i wodnisty katar. W nocy było wszystko w porządku lecz gdy rano się obudził zaczął charczeć jak oddycha ,a jeśli chcę odkaszlnac to nawet nie może. Nie wiem co mam zrobić u lekarza akurat nie byłam , ponieważ jak ostatnio byłam to pani doktor przepisala nam takie antybiotyki, że mój syn po kilku dniach nie chciał nawet chodzić miał cała dupkę opszczypana,a na cielę dostał wysypki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pediatry po badaniu lekarz zdecyduje o odpowiednim dalszym postępowaniu