Jak leczyć mięśniaki macicy i zajść w ciążę?

Witam serdecznie, Mam dwa mięśniaki w macicy w wielkości ok 2x po 3cm. Mam 35lat i staram się bezskutecznie o dziecko od 6mc. Lekarz poradził narazie nie operować, ale obawiam się, że mięśniaki przeszkadzają mi zajście w ciąże. Zaczęłam refleksologię stóp i picie ziół wg receptury Klimuszko (9ziół) + ostopest co jeszcze mogę robić, by pomóc sobie z tymi paskudami??? Nadmienię tylko, że wg. refleksologa mam oziebioną śledzione, osłabione nerki, moczowód i wątrobe. Bardzo dużo toksyn...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami