Jak leczyć nieregularne cykle u 23-latki?

Dobry wieczór. Proszę o pomoc. Mam nieregularne cykle od samego początku zawsze na jakiś tabletkach na wywołanie miesiączki. Od kilku lat(3-4) przyjmuje luteine 50 mam zleconą 2x1 tab. Moje pytanie jest takie brałam luteine przez 8 dni ostatnia tabletkę wzięłam w poniedziałek. Zazwyczaj w między czasie brania tabletek mialam okres teraz jednak go nie mam ból brzucha mam A miesiączki brak. Mam już tak 2 raz ostatnio miałam tak w kwietniu. W ciąży raczej nie jestem :) co to może być? Powinnam się udać do ginekologa na badanie czy jeszcze poczekać? Może to jest wina początkowej nadżerki jaką stwierdził u mnie lekarz 2miesiace temu?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć