Jak nie przytyć podczas rzucania palenia i przyjmowania leków na astmę?

Witam planuję właśnie rzucić palenie z powodów zdrowotnych . Niestety obawiam się że przytyję nadmienię że zażywam leki na astmę. Jestem kobietą ważę 63 kg i mam 162 wzrostu . Co mogę zrobić by waga została w miejscu ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza