Jak ocenić taki wynik TK głowy u 25-latki?

Dzień dobry, ze względu na bóle głowy zlecono mi tomografie głowy z kontraktem. W opisie znajduje się takie sformułowanie: " W prawej półkuli w okolicy tylnej częściej hipokampa hypodensyjna, przestrzeń 17×10mm. - jama- po krwiaku? anomalia? Zwapnienia w szyszynce i splotach naczyniowkowych komór." Dziękuję za odpowiedź

Opis TK do interpretacji klinicznej, po obejrzeniu CD ; " tomografia głowy z kontrastem. znajduje W prawej półkuli w okolicy tylnej częściej hipokampa hypodensyjna, przestrzeń 17×10mm. - jama- po krwiaku? anomalia? Zwapnienia w szyszynce i splotach naczyniowkowych komór." wskazuje na zmiany naczyniowe drobne; Jaki WYWIAD I JAKIE DOLEGLIWOŚCI< OBJAWY ?? Jaki tryb życia i stan ogólny ?? waga ?? Najważniejsze objawy kliniczne, dolegliwosci i objawy neurologiczne ! do interpretacji klinicznej; Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc. Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę ! Ważny też element emocjonalny Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...Pozdrawiam i zapraszam