Co mogę zrobić z tym bólem głowy od tygodnia?

Dzień dobry, przez ostatni tydzień doskwiera mi ból głowy który nie jest bardzo mocny. Boli najczęściej czoło i skronie, czasami przy oczach. Nasila się późnym popołudniem. Leki przeciw bólowe nie eliminują go całkowicie. Prowadzę siedzący tryb życia przez ostatnie miesiące. Czy mam iść do lekarza się przebadać i czy to może być coś groźnego? Nigdy nie miałem bólu przez tak długi okres. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna. Ważny tryb życia i pracy ; aktywność fizyczna , sport; rodzina. Należy pamiętać też o roli czynników emocjonalnych: nastrój, sen; stresy; tryb życia , dieta ...etc. Nastrój : depresja, stany lękowe, bezsenność ; odgrywa bardzo ważną rolę ! Ważny też element emocjonalny; Pomocne mogą być regularne ćwiczenia posturalne, dobra dieta i odpowiednia ilość płynów Ważne WSZYSTKIE LEKI , wyniki badań, inne schorzenia; waga ...Pozdrawiam i zapraszam