Jak odczytywać wyniki badań pulsometrem?

dzięńdobry,zrobiłam badania pulsometrem mam 28 lat proszę mi powiedzieć co oznaczają te badania podaje wyniki:puls:74wysycenie tlenem:98,19st objętości komora/aorta:6,3zastawka aorty:3,8indeks pulsacji:1,99indeks k1/k2 komora/aorta:1,34dynamika arterii:40bardzo proszę o interpretacji dziękuję i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien zinterpretować specjalista kardiolog w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.