Jak pozbyć się nudności prowadzących do odruchów wymiotnych?

jestem obecnie w 8 tyg ciazy od około 5 dni doskwieraja mi nudności prowadzące nawet do odruchów wymiotnych ale nie wymiotuje bardzo zle to znosze prosze o pomoc. To jest bardzo uciążliwe bo sa di ze z łóżka nie potrafie wstać i co kolwiek zrobić a mam jeszcze w domu dwoje pociech.. bardzo prosze o porade jak moge jakos to złagodzić ale sie pozbyć

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciąże . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć