Jak pozbyć się problemu z pamięcią i koncentracją?

Witam. Mam problem z pamięcią i koncentracją oraz samopoczuciem . Podejrzewam u siebie Mgłę Mózgowa spowodowaną przez leczeniem depresji oraz dieta bogata w cukier. Więc aby coś tym zrobić ograniczyłem cukier w mojej diecie jak i zacząłem brać witaminy . Co mogę jeszcze zrobić z tym problemem . Leki które zażywam: Nexpram 10mg 1-tabletka rano Biotropil1200 2-tabletki rano MultiBalans 1-tabletka wieczorem

Dzień dobry,

proszę włączyć do swojej diety kwasy omega 3 - warto zadbać o ryby w diecie takie jak - łosoś, śledź, makrela, sardynki, pstrąg. Oczywiście może Pan również przyjmować omega 3 w kapsułkach. Świetnie, że ograniczył Pan cukier (jeśli lubi Pan słodzić można dosładzać erytryrolem). W diecie warto ograniczyć również tłuszcze trans.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,

www.smacznediety.pl

Pozdrawiam,

Elżbieta Bogusz

mgr dietetyki klinicznej