Jak pozbyć się zrostów po zabiegu na stopę?

Witam . MAM problem pół roku temu miałam zabieg na stopę. Usunięcie kości lodkowatej w stopie Miesiąc po zabiegu dalej czułam ból ciagniecie i nie mogę po dłuższym chodzeniu stanąć na stopę. Okazało się z mam zrosty . Jak mogę się ich pozbyć. Miałam 4 razy podawane sterydy diprophos i nic nie pomogli

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ortopedy lub lekarza rehabilitanta w celu dokładnej oceny klinicznej oraz dobrania ewentualnej terapii. Odpowiednie ćwiczenia mogą pomóc zapobiegać przykurczom.