Jak prawidłowo wykonać bilans wodny organizmu?

proszę o poradę jak prawidłowo wykonać bilans wodny organizmu, ponieważ puchną mi dolne powieki , nie raz jestem spuchnięta lekko na policzku, szczególnie po nocy, dodam,że dużo sikam, po wypiciu pół szklanki herbaty po 20 minutach wydalam wypity płyn, nie wiem czy to dobrze czy nie, ale ogólnie dużo sikam w porównaniu do innych domowników a aż tak dużo nie piję,wyniki kreatynina i tarczycowe oraz wszystkie hormony w normie

Magdalena StusiĹska

Niewielki obrzęk powiek po nocy przy prawidłowych wartościach kreatyniny nie powinien być powodem zmartwienia. Jeżeli dużo Pani pije i oddaje dużo moczu- jest to jak najbardziej zdrowe dla nerek.