Jak schudnąć do 50 kilogramów?

A więc mam wzrost miedzy 155- 160, ważę 55 kg i mam 14 lat (rocznikowo). Bardzo bym chciała schudnąć. Na ogół nie wyglądam grubo, znaczy aż tak bardzo u mnie w rodzinie jest dziedziczne, że ma się ciężkie kości, ale jednak bardzo zależy mi na w miarę płaskim brzuchu. A nie takim, że tak się wyrażę nieco 'odstającym'.
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Zarówno Twoja masa ciała jak i wzrost mieszczą się  w granicy szerokiej normy w odniesieniu do wieku. Występuje również względna proporcjonalność pomiędzy wzrostem i masą ciała. Nie powinnaś się odchudzać, gdyż może to grozić powikłaniami oraz zaburzeniami rozwoju. Pamiętaj o codziennej aktywności fizycznej, która pomoże w utrzymaniu prawidłowej kondycji organizmu. Ćwiczenia na poszczególne partie ciała znajdziesz w serwisie abccwiczenia.pl