Jak wrócić do normalnej diety?

Witam, mam 18 lat 160 i waze 45 kilo. Od wrzesnia schudłam jakieś 4-5 kilo przez jedzenie ok 1000-1200 kalorii dziennie. W jaki sposób mogę teraz wrócić do normalnej diety aby nie mieć efektu jojo i problemów z metabolizmem?

Witam

należy zwiększać stopniowo kaloryczność diety np. o około 100kcal na tydzień. Musi też Pani zwracać uwagę skąd pochodzą kalorie - dieta powinna być pełnowartościowa i dobrze zbilansowana.

Jeżeli potrzebowałaby Pani pomocy w ułożeniu jadłospisu to zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl