Jak wykryć boreliozę?

witam mam zawroty głowy,kłujący ból w róznych częsciach głowy,chrupanie z tyłu głowy przy skręcaniu głową,uczucie przelewania w głowie,bóle kończyn zwłaszcza nóg,uderzenia gorąca,drżenie całego ciała,nie wysypiam się pomimo 7 lub 8 godz snu czy to może być borelioza jak ja wykryć i kto może dac skierowanie

Witam! Opisane objawy nie są swoiste, co oznacza że mogą pojawić się w więcej niż jednej jednostce chorobowej. Jeśli kiedykolwiek miało miejsce ukąszenie przez kleszcza, oczywiście nie można wykluczyć ryzyka odległych powikłań boreliozy. Przede wszystkim zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu dokładnego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu.