Jak wyprostować swoją sylwetkę?

Pytanie na temat wzrostu mam ok 172 w godzinach wieczorowych po siłowni tak 170-171 powinno badać się wzrost w godzinach po rannych jak rozumiem ? i jeszcze jedno pytanie wiem że nie istnieją żadne ćwiczenia na wzrost chciałbym się zapytać bardziej co zrobić aby podnieść swoją sylwetkę w sensie rozprostować kręgosłup wyciągnąć maximum(basen czy coś w tym stylu odrazu mówię że kręgosłup mam prosty ale zawsze coś da się zrobić ) pozdrawiam

Dzień dobry,

Wzrost należy mierzyć rano, ponieważ w ciągu dnia pod wpływem prawa ciążenia ścieśniają się kręgi człowieka, przez co wieczorem jesteśmy niżsi o około 2-3 centymetry niż rano.

Pozdrawiam serdecznie.