Jak zmotywować się do porannego wstawania, jeśli praca przestała motywować?

Jak zmotywować się do codziennego wstawania z rana, gdy praca przestała być motywująca i jest nudna? To chyba objawy wypalenia zawodowego... :( czy jedynym wyjściem jest zmiana miejsca pracy?

Witam,

może warto skonsultować się z psychologiem, może kilka konsultacji wystarczy żeby zmotywować się do porannego wstawania, inaczej spojrzeć na swoją pracę (choć rozumiem, że może być po prostu nudna) odnaleźć w niej jakoś wartość bądź przeanalizować inne możliwe rozwiązania, zmiana miejsca pracy nie musi być jedynym rozwiązaniem. Zachęcam do konsultacji ze specjalistą. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Warto się zastanowić co takiego spowodowało zmianę, że dotychczasowa motywacja i zapał do danej pracy zniknął. Czy sama zmiana pracy spowoduje wzrost motywacji ? Czy też problemem jest coś innego niż praca ?