Jaka mogła być u mnie przyczyna utraty świadomości?

Witam. Mam 23 lata. Pod koniec grudnia straciłam przytomność, morfologia mchc i mch obniżone, glukoza 106, wszystkie inne parametry w porządku, wizyta u okulisty w porządku. 15 stycznia ponownie utrata przytomności 5 minut po zjedzeniu obiadu i wypiciu szklanki wody oraz zjedzeniu 2 kostek czekolady. Dodam, że jestem osobą, która nie spożywa alkoholu ani nie pali papierosów. Cisnienie chwilę po odzyskaniu świadomości 89/57 puls 48. Jaka może być przyczyną?

Proszę przeprowadzić dokładną diagnostykę kardiologiczną (Holter EKG, badanie echokardiograficzne). Przyczyną może być także hipoglikemia reaktywna (jednym z podstawowych badań mogących potwierdzić istnienie choroby jest OGTT)