Jaka może być interpretacja wyniku badania histopatologicznego?

Witam. Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego. ,,Obok polipowate go fragmentu błony śluzowej jelita grubego bez zmian podejrzanych, stwierdzono bardzo drobne, czesciowo uszkodzone strzępy tkankowe, których obraz sugeruje zmiany o charakterze co najmniej ciężkiego stopnia dysplazji.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie i odpowiednie rozszerzenie diagnostyki