Jaka może być przyczyna kołatań serca u 28-latki?

Witam, mam takie pytanie.. W marcu wyladowalam na pogotowiu z kolatanie serca zrobili winiki i wszytko ok prócz tarczycy... Tsh 5.67. Po wizycie u endykrynologa dostałam eutyrox 25. Po miesiącu brania skończylo mi ft 4 do 23 i wróciło kolatanie serca odstawiony zostały tabletki... Do dziś mam podwyższone ft4. Kolatanie serca też zostało.. Na to biorę Bisocard. Szczerze endykrynologa w moim mieście nie wie co się dzieje ze mną.... I kazał czekać. Moje objawy to bolące stawy, kolatanie serca, biegunka, silne poty i bezsenność... Co do radzicie bo już nie mam siły☹️

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglada zapis ekg? Wskazana konsultacja reumatologa i kardiologa