Jaka może być przyczyna powiększonego brzucha w jednym miejscu?

Witam. Od około 2 miesięcy mam powiększony brzuch z prawej strony, bez innych objawów. Zrobiłam kontrolne USG- wynik prawidłowy. Jaka więc może być tego przyczyna? Bardzo mnie to niepokoi.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest badanie fizykalne. Na pani miejscu udałbym się do chirurga ogólnego. Proszę zabrać ze sobą wyniki badań, ułatwi to diagnozę.