Jaka może być przyczyna pulsowania w okolicach intymnych?

Witam Serdecznie Ja przychodzę do was z takim pytaniem a mianowicie: Jaka może być przyczyna pulsowania w pochwie/szyjce macicy?...Z partnerem współżyję często i partner nie używa prezerwatyw bo mam uczulenie na latex ale mam wkładkę domaciczną już 3 i pól roku...miesiąc temu byłam u ginekologa i w usg nic nie złego nie wykazało tak samo jak w cytologi...te pulsowanie mam od tygodnia a miesiączkę miałam półtora tygodnia temu ale wyglądało to tak,że krwawiłam tylko półtora dnia i potem ustało...

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry, przedstawione przez Panią objawy nie są normalnym zjawiskiem i powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, pomimo ostatniej wizyty miesiąc temu. Zazwyczaj pulsowanie świadczy o toczącej się infekcji bakteryjnej, której mogła się Pani nabawić w tym czasie, a nawet o powstałej torbieli.

Bez dokładnego badania nie możemy stwierdzić, co Pani dolega, zwłaszcza że nie wiemy, czy towarzyszą Pani inne dodatkowe dolegliwości, takie jak np. upławy.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/profilaktyka-zakazen-intymnych

https://portal.abczdrowie.pl/fakty-i-mity-o-chorobach-intymnych

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.