Jaki jest powód czarnych plamień po porodzie?

WitamMam26 lat. 3,5 miesiaca temu urodzilam naturalnie, syna 2 lekarzy wypchało poprzez oparcie sie na moimbrzuchu. Pierwszy okres 8tyg. Po porodzie, normalny trwajacy 7dni, po okresie wypadla mi troche macica gin stwierdzil ze wejdzie sama i kazał zastosowac w pierwszy dzien drugiego okresu krazek antykoncepcyjny. Drugi okres po 7 dniach sie skonczyl ale dzien pozniej przez JUZ caly miesiac mam czarne plamienia na zmiane z czerwonymi jaki moze byc powod ? ? Za 5 dni mam wyjac krazek na 3 okres.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć