Jaki jest zamiennik Alproxu?

Witam mam pytanie jeżeli biorę Alprox 0.5mg 3 razy dzienne i juz lek przestał działać to można prosić lekarza o efectin. Dodam iż lekarz proponował mi detox ponieważ jestem juz uzależniona od Alproxu .

Witam Panią, to pytanie należy zadać wyłącznie lekarzowi prowadzącemu. Tylko on wie najlepiej, jak do tej pory Pani była leczona i jakiego wymaga Pani dalszego postępowania. Pozdrawiam

Dobry Wieczór Pani,

Zaprezentowana przez Panią wątpliwość, jest wskazaniem do kontaktu z Lekarzem prowadzącym Panią, celem zaordynowania dla Pani optymalnego leczenia

Z mojej strony (do rozważenia) zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, równolegle z farmakoterapią, która nie uzależnia.

Serdeczności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605