Jakie badania należy wykonać przy staraniach o dziecko?

Dzień dobry! Staramy się z mężem o dziecko i w listopadzie miałam zrobioną serię badań które wykazały podwyższoną prolatynę i Hashimoto. Wczoraj na wizycie u gin dowiedziałam się że teraz kolejne badania mam zrobić dopiero w kwietniu i to tylko na prolaktyne i TSH (bez Anty TPO i T3 i T4) a na wizytę przyjść we wrześniu. Czy mam postawy do niepokoju? Staramy się od czerwca 2016. Wydaje mi się że jednak badania w tej sytuacji mam nieco okrojone. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Czy otrzymała pani jakieś leki? Czy było wykonane badanie nasienia u partnera?