Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie preparaty na koncentrację i pamięć?

Witam Niebawem mam obronę na uczelni chciałam sie wspomóc jakimiś proszkami na lepsza koncentacje bądź na szybsza nauke niestety w internecie jest tego sporo ale nie chodzi mi o magnez czy kofeinę tylko cos porządnego co naprawdę działa na mózg Czy moge liczyć na Państwa pomoc w tej sprawie Czy jest cos co moze mi pomoc ?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Niestety takich preapratów nie ma, rekalmowane suplementy diety mają nieudokumentowaną skutecznośc. Czy działają nikt nie wie. Leki stosowane w zaburzeniach pamięci/ zespołach otępiennych mają inny mechanizm działania; uzupełniają to czego w mózgach osób chorych jest za mało, a równowaga to podstawa działania mózgu i każde jej zakłócenie może się źle skonczyc. Pozostają produkty naturalne np. orzechy, jajko ( zawiera dużo lecytyny), ryby morskie ( kwas omega3) itd...

Specjalista w dziedzinie neurologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety