Jakie preparaty na koncentrację i pamięć?

Witam Niebawem mam obronę na uczelni chciałam sie wspomóc jakimiś proszkami na lepsza koncentacje bądź na szybsza nauke niestety w internecie jest tego sporo ale nie chodzi mi o magnez czy kofeinę tylko cos porządnego co naprawdę działa na mózg Czy moge liczyć na Państwa pomoc w tej sprawie Czy jest cos co moze mi pomoc ?

Pozostają produkty naturalne np. orzechy, jajko ( zawiera dużo lecytyny), ryby morskie ( kwas omega3) itd...