Jakie są przyczyny problemów z kręgosłupem ledźwiowo-krzyżowym?

Witam mam problem z kregosupem ledźwiowo-krzyżowy boli, teraz doszły dziwne obiawy na prawej nodze dretwienie mrowienie jak by prady przechodziły czasami boli jakie moga być przyczyny noga czasem boli

Witam!
Należy wykonać badania obrazowe odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa, badanie neurologiczne i w zależności od uzyskanych wyników leczenie. Z Pani opisu wynika, że są to objawy zespołu korzeniowego z zajęciem nerwu kulszowego. Zmiany zwyrodnieniowe, a szczególnie dyskopatia mogą to spowodować. Należy się zgłosić do lekarza, nie wykluczam potrzeby konsultacji neurochirurga.
Powodzenia
W. Łuczkowski.