Jeziorko śluzowe średnio obfite bez domieszek

Po gastroskopi miałem opis Jeziorko sluzowe srednio obfite bez domieszek.Żołądek podaty na rozdymanie.Błona śluzowa żoładka zmieniona zapalnie z licznymi śluzówki w antrum.Odzwiernik sprawny

Witam,
I co na taki opis gastroenterolog dostał Pan jakieś zalecenia. Konieczne będzie wprowadzenie diety lekkostrawnej, by nie obciążać żołądka, jak również wprowadzenie produktów odżywczych o działaniu przeciwzapalnym.
Proszę o więcej informacji.
Pozdrawiam