Kapsułki lub tableki musujące w celu uzupełnienia żelaza

Witam moje pytanie brzmi jakie najlepsze będą kapsułki lub tabletki musujące by uzupełnić ŻELAZO ? Byłam na badaniach krwi i w sumie wyszło tylko tyle, że występują braki żelaza w organizmie i jeszcze podobno coś ma to wspólnego z moją alergią. Wiem, że to powinien przepisać lekarz ale w moim otoczeniu nie ma takiej placówki gdzie byli by racjonalni lekarze. Same wyniki musiałam przekazać po znajomości innym lekarzom w szpitalu. Wiem również że konieczna jest dieta jednak zależy mi na tabletkach

Magdalena StusiĹska

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów żelaza- najlepiej wchłanialne są te w formie chelatu. Najprostszą metodą jest zapytanie w aptece- farmaceuci najlepiej orientują się na rynku dostępnych suplementów.