Kiedy mogę spodziewać się efektów po przyjęciu leku?

Witam, Mam 21 lat. Od około roku męczy mnie ból lewej nogi. Szczególnie rano i wieczorem. Jest to ból pulsujący, czasem drętwieje mi również stopa. Mam wszystkie badania w normie, jednakże dostałam Milgammę 100, bo Pani neurolog powiedziała, że może to być od nerwu. Przyjęłam już 2 drażetki, jednakże mam wrażenie, że noga boli mocniej (być może sobie to wmawiam). Czym to może być spowodowane? Kiedy mogę spodziewać się efektów po przyjmowaniu Milgammy?

Witam! Należy rozpatrzyć podłoże nerwicowe, szczególnie przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych. Przyjęcie dwóch drażetek zaleconych leków nie może być dowodem na słabe działanie leku, jego nieskuteczność lub wręcz szkodliwość. Większość aktualnie stosowanych w tego typu dolegliwościach leków zaczyna działać po 2-4 tygodniach ich przyjmowania, a czasem jeszcze później. Pamiętajmy także o psychoterapii! Cierpliwości i powodzenia W. Łuczkowski.