Kiedy można wykonać badania w kierunku chorób wenerycznych?

3 tygodnie temu uprawiałem seks oralny z prostytutką (fellatio) bez prezerwatywy, nie trwało to długo bo później założyłem prezerwatywę. Mimo, że nie mam żadnych objawów zakażenia to nie daje mi to spokoju i najchętniej już bym wykonał badania kompleksowe na choroby weneryczne ale czy jest sens wykonywać je po 3 tygodniach czy muszę jeszcze czekać?

Lepiej nie odraczać wizyty, bo lęk może narastać i utrwalać się.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com