Kiedy można zajść w ciążę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Staram się z moim partnerem o dzidziusia, lecz już sama nie wiem jaka jest możliwość zajścia w ciąże po zaprzestaniu brania doustnej antykoncepcji? Czytałam wiele wątków w internecie o tym i jedni twierdzą, że od razu można zajść po zaprzestaniu brania tabletek, a drudzy twierdzą, że organizm będzie potrzebował się doprowadzić do stanu przed zaczęciem brania tabletek i może potrwać kilka miesięcy, aż uda zajść się w ciąże. I nie wiem jaka jest prawda. :(

Witam,
prawdą jest to, że każdy organizm kobiety będzie inaczej powracał po odstawionej antykoncepcji do naturalnego cyklu i owulacji.
Czasem udaje się już w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek, czasami dopiero po kilku miesiącach - nie ma reguły.
Także proszę próbować.

pozdrawiam!