Kłucie w okolicy serca a krwawienie

Witam. Mam pewne obawy co do mojego zdrowia. Od niespełna 2 tygodni czuje klucie w okolicach serca. Nie jest to zależne od wysiłku, zazwyczaj zdarza się to co drugi dzień. Trwa do 30 minut i przestaje. Jednak w ciągu ostatnich 5 dni podczas snu lała mi się krew. Wczoraj zauważyłem ze pękło mi naczynko w oku. Nie wiem co to może oznaczać. I czy te objawy mogą mieć ze sobą coś wspólnego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne oraz EKG serca. Za wcześnie by mówić o konkretnych ewentualnych chorobach.