Krwawienie bezpośrednio po stosunku a możliwość ciąży

Mam 20 lat, niedawno rozpoczęłam współżycie. Ostatni okres miałam 18 paź. Występuje średnio co 25 dni. 27-31 paź przyjmowałam silne leki na przeziębienie. 8 list odbyliśmy z partnerem intensywny stosunek przerywany, do wytrysku doszło na zewnątrz. Bezpośrednio po stosunku lekko krwawiłam. Obecnie odczuwam objawy jak przy okresie, mam wrażenie że zaraz się zacznie ale krwawienia brak, pojawia się jedynie nieco białego, nierozciągliwego śluzu. Jakie jest ryzyko że mogę być w ciąży? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko oczywiście istnieje, ale nie można dokładnie określić jaki. Jeżeli krwawienie miesiączkowe nadal nie wystąpiło proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.