Krwawienie ze skrzepami po aborcji w 9. tygodniu ciąży

Witam , 20 maja podalam sie zabiegowi aborci w 9tygodniu ciazy po przez podanie tabletek do pochwowe w szpitalu w edinburgh w szkocji nie wiem czy cos jest nie tak ale od tego czasu mam krwawienie czasami leciutkie ale czesciej mociniejsze leca ze mnie skrzepy krwi boje sie ze cos jest nie tak , czasami mam tez takie uczucie jak by mnie bolaly jajniki czesto czuje sie oslabiona i czesto sie budze w nocy .prosze o pomoc i jakoms rade .Marta

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po pierwsze powinna się Pani kontrolnie zgłosić do ginekologa. Po drugie w ramach pomocy doraźnej wskazane wykonanie morfologii krwi. Najważniejsze jest jednak badanie lekarskie, po przeprowadzeniu którego lekarz ustali dalsze ewentualne leczenie.