Krwiak w okolicy dna macicy w 12. tygodniu ciąży

Dzień dobry jestem w 12 tyg ciąży tydzień temu trafiłam do szpitala z okropny krwawieniem. Z dzidzia jest wszystko wporzadku ale miałam krwiaka który pękł. Po 8 dniach zrobili mi usg i nadal go mam gł.5 cm i szer.0.5 cm biorę tabletki na podtrzymanie 3 razy. Dziennie i nospa. Jest to krwiaka w okolicy dna macicy.widoczne wyznaczanie krwi pod trofoblastem.proszę mi powiedzieć czy mam szansę donosi ciążę i co dalej z tym krwiakiem będzie

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście prosze byc dobrej myśli, krwiak wymagania monitorowania, mozliwe że sie wchłonie.