Krwiste biegunki u męża chorego na WZJG

Witam maz choruje od trzech lat na wzjg w tej chwili jestesmy na wakacjach i choroba sie zaostrzyla krwiste biegunki od 6-10 dziennie maz zwiekszyl dawkę asamaxu na 2×4 i jest na diecie ryz i gotowany kurczak z marchewka proszę nam doradzic co robic czy zjechac z wakacji i isc do lekarza czy poczekac jeszcze tydzien i udac sie do specjalisty po powrocie dziękuje za odpowiedz

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem w miejscu pobytu, lekarz oceni stan męża i wyda dalsze zalecenia.
Pozdrawiam serdecznie