Krwiste plamienie po stosunku u 36-latki

Witam, ostatnio zauważyłam, że po współżyciu pojawia się plamienie, jakby rozwodniona krew. Kochamy się z mężem normalnie bez dewiacji i nigdy wcześniej nie mieliśmy takich problemów. Bardzo mnie to martwi. Mam 36 lat, pół roku temu przeszłam laparoskopie, choruję na endometrioze. Staramy się o dziecko i wszystko wskazuje, że będziemy przystępować do in vitro, ponieważ oprócz w/w choroby, okazało się, że moje pęcherzyki są bardzo odporne na Pregnyl nawet w dawce 15 000 j. :-( Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

krwawienia po stosunku jak i ból w jego czasie są jednymi z objawów endometriozy, proszę poinformować o tym swojego ginekologa przy najbliższej wizycie.