Laktacja po leczeniu hiperprolaktynemii

Witam. Kilka lat temu leczyłam się z powodu hiperprolaktynemii. Pół roku temu lekarz zalecił odstawienie leków, ponieważ pojawiła się torbiel na jajniku. Aktualnie nie ma po niej śladu, samopoczucie też w normie. Niepokoi mnie jednak pojawienie się laktacji. Oczywiście nie jestem w ciąży, ani nie mam dziecka. Ostatnie wyniki badań wg lekarza były w normie: marzec 2016- 40,51ng/ml lipiec 2016- 549 mu/L Dodam,że mam też Hashimoto i regularnie współżyję.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.