Wyniki badań wolnego kortyzolu w ślinie

Witam, Własnie otrzymałam wyniki badań wolnego kortyzolu w ślinie - wynik badania to 28,4nmol/l zaś wartości referencyjne to poniżej 21,6nmol/l (próbka pobrana o godzinie 7:15). Czy powinnam zgłosić się do lekarza endokrynologa? pozdrawiam, KB

Lek. Tomasz Budlewski

Tak,. proszę udać się dolekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanei.