Lateralizacja i chondromolacja II/IIIst. rzepek

Mam 32 lata,czułem się żle,obolały,zmczony,chodziłem do lekarzy,badania wykazały: łuszczyca i HLA B27 dodatni (podejrzenie ŁZS), 8lat temu sarkoidoza,od 6 lat w remisji, astma (biore wziewy-FEV 84%), lateralizacja i chondromolacja II/IIIst. rzepek,koślawość kolan, kręg. piersiowy i szyjny-skrzywienia,4 uciski na worek oponowy.Żylaki powrózka. Serce 5,9cm; niedom.zast trójdzielnej 1/2st.i mitralnej 1st. Lekarz jakiej specj.zebrałby to w całość,może to ma jakies wspólne podłoże?Do kogo się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u reumatologa.

Pozdrawiam.