Lęk przed porzuceniem przez chłopaka

Witam boje sie ze moj chlopak mnie zostawi. Ciagle mysle o tym ze mnie nie kocha juz, ciagle czuje rozczarowanie ( uspokajam sie tylko wtedy gdy zadzwoni lub jest blisko potem wszystko wraca ). Czesto czuje sie beznadziejna i wszystkiemu winna. Boje sie i nie czuje sie szczesliwa. Kiedys bylo wszytsko inaczej. Przyjmowalam Faxolet jednak zaczelam mieszkac go z alkoholem i chyba odczulam skutki uboczne dlatego zaprzestalam go brac.Teraz boje sie powrocic. Moj chlopak nie chce zebym brala leki.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie - zarówno farmakologiczne, jak i psychoterapeutyczne. Pomoc może Pani uzyskać np.: w IPiN w Warszawie.

Pani lęk wydaje się mieć podłoże psychologiczne i nie jestem przekonany, że jest on wywołany przez sytuację w związku lub efekty uboczne lekarstw. To zresztą słaby pomysł, żeby pić wtedy, gdy przyjmuje się leki (jakiekolwiek). Zalecam konsultację z psychologiem i psychiatrą (w tej kolejności).